<

Актуальне

Що слід знати громадянину про цю війну

БлогиСвятослав Стеценко , 11 листопада 2014
Святослав Стеценко
керівник навчальної програми у Київському легіоні

Інші блоги автора

1. Війна Московії проти України триватиме ще довго незалежно від твого ставлення до неї. Війна припиниться або тоді, коли ми переможемо Московію, або тоді, коли Московія зруйнує і зневолить Україну. Війна невідворотно торкнеться і твоєї власної родини. Ти будеш або учасником, або жертвою. Тому мусиш захищати свою родину, свою землю, свою країну не зважаючи на те, чи хочуть того президент, уряд, депутати.

2. Навіть у разі загальної мобілізації і переведення економіки на воєнний стан до регулярних військ призвуть 3-4% чоловічого населення, не більше. Економіка країни більшого не витягне. Решта мають працювати і забезпечувати військо до того часу, як ворог дійде до тебе. Ворог може не лише прориватися танковими колонами, повітряні десанти і диверсійно-терористичні групи готові почати поруч з твоєю домівкою. Тому будь готовий взяти зброю.

3. Проходь військовий вишкіл, використовуй для цього всі можливості: громадські програми початкової військової підготовки і тренування. Навчайся володіти зброєю. Записуйся до загонів оборони, це шанс отримати хоч якійсь вишкіл і з початком бойових дій отримати зброю від держави.

4. Створюй постійні загони або приєднуйся до тих, що є, регулярно тренуйтеся в складі підрозділів. Сам ти не маєш шансів, якщо не Рембо і не Чак Норріс в одному флаконі. В малому підрозділі твої шанси збільшуються, у великому збільшуються ще більше.

5. Якщо маєш кошти, придбай власну легальну зброю. Приготуй польовий одяг і спорядження, запас необхідного для раптового збору. У кращому випадку використають твої діти у військових іграх, у гіршому воно знадобиться тобі у лиху годину.

6. Танкові дивізії ворога ти не зупиниш, то не твоя справа. Диверсії, саботаж, знищення колаборантів - ось завдання руху опору і партизан. В першу чергу знищувати посібників окупантів зрадників із своїх. Швидко і жорстоко.

7. Приходь до нас, навчайся і тренуйся разом з нами. З нами краще, ніж самому. Вижити поодинці шанси надзвичайно малі. Київський Легіон

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук