Американська General Electric готова модернізувати «Укрзалізницю»

ЕкономікаАндрій Стець, 22 квітня 201611260
Американська General Electric готова модернізувати «Укрзалізницю»
фото hyser

Американська корпорація General Electric готова запропонувати ПАТ «Укрзалізниця» новий рухомий склад і модернізувати існуючий. Про це повідомляє «Ліга.net».

«Ми пропонуємо «Укрзалізниці» новий рухомий склад, а також модернізацію існуючого. Ми готові надати наші передові технології», - заявив голова американської компанії в Росії та СНД Гокхане Байхай

Він також додав, що General Electric готова передати фінансові рішення, які розробляли американські філії.

Компанія пропонує однакові правила для всіх і вирішення бюрократичних питань.

«Ми довго обговорюємо різні проекти, але пора переходити до дій. В якості прикладу можу навести Казахстанську залізницю, яку ми повністю модернізували, зробили сучасною, більш економічною і ефективною. Цю модель ми готові застосувати і в Україні, але потрібно дуже швидко діяти», – додав Байхай.

Додамо, що General Electric - американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки, газові турбіни, авіаційні двигуни та інше.

Компанія станом на 2015 рік обіймала дев'яте місце в списку найбільших публічних компаній Forbes Global, і була найбільшою в світі нефінансовою ТНК, а також великим медіаконцерном. У рейтингу Financial Times за ринковою капіталізацією займає 13 місце в 2015 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук