АМКУ дозволив власнику мережі Prostor купити мережу магазинів «Космо»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив власнику мережі магазинів з продажу косметики і парфумерії Prostor купити мережу магазинів «Космо», яка теж торгує парфумерією, косметикою і побутовою хімією.

Як сказано у рішенні АМКУ від 19 вересня і опублікованому 2 жовтня, власник мережі Prostor Вадим Тугай через підконтрольну йому кіпрську компанію Ringside Limited отримав дозвіл на купівлю понад 50% акцій кіпрської Giancintoco Holdings Limited. Остання володіє 100% ТОВ «Суматра-ЛТД», яка розвиває мережу «Космо». В свою чергу «Космо» належить інвестфонду SigmaBleyzer, якою керує Лев Блейзер.

ТОВ «Суматра-Лтд» працює на ринку роздрібної торгівлі парфумерії та косметики України з 1994 року і створило в 2000 році національну торговельну мережу товарів для краси, здоров'я та сім'ї «Космо». Станом на вересень 2019 року мережа «Космо» нараховувала 104 торгових магазини в 27 містах країни зі складом у Броварах Київської обл.

Мережу Prostor створив Вадим Тугай, який станом на 2 жовтня контролював 99,2% ТОВ «Стиль-Д» з Дніпра, яке розвиває ці магазини. Також у ТОВ «Стиль-Д» має частку кіпрська Ringside Limited, через яку Тугай купує мережу «Космо».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук