АМКУ погодив придбання акцій «Нової пошти»

АМКУ погодив придбання акцій «Нової пошти»

Антимонопольний комітет України дозволив двом громадянам України придбати по 50% у ТОВ «Нова пошта» – найбільшому недержавному оператору ринку поштової логістики. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна», посилаючись на повідомлення комітету.

«Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Нова Пошта», що забезпечує 50% голосів у вищому органі управління товариства», – такі два повідомлення оприлюднив АМКУ в суботу, не уточнюючи інших подробиць.

Згідно з даними в держреєстрі, наразі найбільшими власниками ТОВ «Нова пошта» є засновники компанії В’ячеслав Клімов і Володимир Поперешнюк – по 44,97%. Часткою в 0,053% володіє Інна Поперешнюк.

Ще 10% належить ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Прайд» (Київ) до вартості чистих активів на кінець 2015 року 310,49 млн гривень, акціонерами якого з частками по 50% також є Климов і Поперешнюк, а компанією з управління активами – «Інвестиційні партнери».

Цьому фонду на кінець минулого року також належало 99% в ТОВ «Нова пошта інтернешнл» (Київ) і 100% в ТОВ «НП Логістик» (с.Білгородка, Київська обл.).

За оцінками Української асоціації директ-маркетингу, за підсумками 2015 року на ринку поштової логістики України лідирувала державна «Укрпошта» з часткою 32,4% (у грошовому вираженні), а «Нова пошта» посідала друге місце – 31,5%. За ними йшли компанія «Міст Експрес» – 12,2% і DHL – 3,5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук