<

АМКУ виявив недоліки у розслідуванні закупівлі вугілля для бюджетників області

ЕкономікаО.Г., 18 листопада 20142860

Антимонопольний комітет України з’ясував, що Львівське обласне територіальне відділення АМКУ допустило недоліки під час проведення розслідування закупівлі понад 7 тисяч тонн вугілля департаментом ЖКГ Львівської облдержадміністрації, які можуть негативно вплинути на об’єктивність  розслідування.

Про це повідомив АМКУ у відповідь на розслідування, опубліковане ZAXID.NET.

У матеріалі «Міноборони обрало шахраїв», ZAXID.NET повідомив, що минулорічний тендер департаменту ЖКГ ЛОДА на закупівлю вугілля для бюджетників області нині розглядається Антимонопольним комітетом на предмет антиконкурентних узгоджених дій учасників, що спотворили результати торгів. Зокрема, інспектори Держфінінспекції у Львівській області знайшли понад десять ознак змови учасників торгів «ВП «ЗВЗ», «Галич сервіс автотранс» та приватного підприємця Кімаковської.

Щоправда, Львівське відділення АМКУ не встигло винести рішення, оскільки справу терміново забрали до Києва. 

Як повідомив АМКУ, справу у Львівського відділення забрали через звернення громадської організації «Західна правозахисна група». «Територіальним відділенням не було надано належної оцінки діям одного з учасників процедури закупівлі вугілля, який не є відповідачем у цій справі. Наголошуємо на тому, що коло відповідачів у цій справі може не обмежитись лише ТОВ «ВП «ЗВЗ» та ТОВ «Галич сервіс автотранс». На даний час АМКУ вирішуються питання щодо здійснення додаткового збору доказів у справі для підготовки рішення у справі», - повідомив Антимонопольний комітет ZAXID.NET.

Нагадаємо, у 2013 році у тендері департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА брало участь 14 учасників, однак комітет з конкурсних торгів акцептував пропозиції трьох «близьких» фірм, які пропонували вугілля за найвищими цінами. Переможцем тоді обрали «ВП «ЗВЗ», яке нещодавно також отримало замовлення від Західного ТКЕУ на понад ₴20 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук