АМКУ зобов'язав мерію Львова скасувати заборону на діяльність пересувних цирків

ЕкономікаНазарій Тузяк, 21 березня 201710713
АМКУ зобов'язав мерію Львова скасувати заборону на діяльність пересувних цирків
Заборона на діяльність пересувних цирків діє у Львові від липня 2016 року

Антимонопольний комітет зобов'язав виконком Львівської міськради скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові. Таке рішення львівське відділення АМКУ прийняло 17 лютого, задовольнивши скаргу підприємства «Продюсерський центр "Гастролі в Україні"».

«Внаслідок безпідставної заборони, встановленої виконкомом, суб'єкти господарювання, що здійснюють господарську діяльність у пересувних та інших мобільних цирках, не мають можливості провадити господарську діяльність, тобто обмежуються у вступі на ринок у місті Львові», – йдеться у рішенні колегії львівського відділення АМКУ.

Заборону на діяльність мобільних цирків у Львові виконком ЛМР прийняв ще у липні 2016 року. Необхідність прийняття цього рішення пояснювали тим, що у мобільних цирках жорстоко поводяться із тваринами.

Однак Антимонопольний комітет вказує, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень забороняти діяльність цирків, а циркова діяльність не обмежується лише виставами з тваринами і передбачає також показ фокусів, пантомім та еквілібристику.

Через це АМКУ визнав, що виконком ЛМР порушив законодавство про захист економічної конкуренції, і відтак зобов'язав мерію протягом місяця з дня отримання цього рішення скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові.

Водночас у рішенні Антимонопольного комітету вказано, що у жовтні 2016 року АМКУ вже надсилав львівській міськраді рекомендації скасувати рішення виконкому, однак ЛМР їх відхилила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук