АМКУ зобов'язав мерію Львова скасувати заборону на діяльність пересувних цирків

АМКУ зобов'язав мерію Львова скасувати заборону на діяльність пересувних цирків
Заборона на діяльність пересувних цирків діє у Львові від липня 2016 року

Антимонопольний комітет зобов'язав виконком Львівської міськради скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові. Таке рішення львівське відділення АМКУ прийняло 17 лютого, задовольнивши скаргу підприємства «Продюсерський центр "Гастролі в Україні"».

«Внаслідок безпідставної заборони, встановленої виконкомом, суб'єкти господарювання, що здійснюють господарську діяльність у пересувних та інших мобільних цирках, не мають можливості провадити господарську діяльність, тобто обмежуються у вступі на ринок у місті Львові», – йдеться у рішенні колегії львівського відділення АМКУ.

Заборону на діяльність мобільних цирків у Львові виконком ЛМР прийняв ще у липні 2016 року. Необхідність прийняття цього рішення пояснювали тим, що у мобільних цирках жорстоко поводяться із тваринами.

Однак Антимонопольний комітет вказує, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень забороняти діяльність цирків, а циркова діяльність не обмежується лише виставами з тваринами і передбачає також показ фокусів, пантомім та еквілібристику.

Через це АМКУ визнав, що виконком ЛМР порушив законодавство про захист економічної конкуренції, і відтак зобов'язав мерію протягом місяця з дня отримання цього рішення скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові.

Водночас у рішенні Антимонопольного комітету вказано, що у жовтні 2016 року АМКУ вже надсилав львівській міськраді рекомендації скасувати рішення виконкому, однак ЛМР їх відхилила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук