Антимонопольний комітет України оштрафував Lenovo за купівлю акцій Motorola

Китайська компанія має сплатити 102 тис. грн за те, що без дозволу АМКУ отримала повний контроль над виробником мобільних телефонів

СуспільствоНазарій Тузяк, 9 грудня 201618142
Антимонопольний комітет України оштрафував Lenovo за купівлю акцій Motorola

Антимонопольний комітет України оштрафував на 102 тис. грн компанію Lenovo за придбання акцій Motorola. Як повідомили 9 грудня у прес-службі Антимонопольного комітету, гонконгзька компанія сконцентрувала у себе більше 50% акцій, не погодивши процедуру з АМКУ.

«Оштрафовано компанію «Lenovo Group Limited» (Гонконг) на 102 тис. грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «Motorola Mobility Holdings LLC» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано», – йдеться у інформації Антимонопольного комітету України.

Сама ж купівля акцій компанії Motorola відбулася ще у 2014 році. Тоді Lenovo заплатило Google 2,91 млрд доларів, отримавши повний контроль над Motorola. У Lenovo заявили, що відмовляться від самого бренду Motorola, замінивши його Moto.

У прес-службі АМКУ ZAXID.NET пояснили, що хоч угода стосується двох неукраїнських компаній штраф наклали через те, що вони ведуть свою економічну діяльність на території України. Тому мали звернутися в Антимонопольний комітет за дозволом на проведення цієї операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук