Amnesty International назвала найбільш захищені месенджери

СвітЮлія Поліковська, 21 жовтня 20166560
Amnesty International назвала найбільш захищені месенджери

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International склала рейтинг захищеності месенджерів від несанкціонованого доступу до листування. Відповідний перелік опубліковано на сайті міжнародної правозахисної організації.

Так, перелік надійних месенджерів очолили Facebook Messenger і WhatsApp, які належать компанії Facebook, вони отримали по 73 бали зі 100. Слідом ідуть iMessage і FaceTime від Apple, а також Telegram. Ці додатки набрали по 67 балів.

Месенджери компанії Google – Allo, Duo і Hangouts – отримали лише 53 бали. Viber, Skype, Snapchat і Blackberry Messenger отримали оцінки нижче 50 балів. Замикають рейтинг китайські месенджери QQ і WeChat, якими користуються 1,5 млрд чоловік. Їх захищеність в Amnesty International оцінили в нуль балів.

Головним критерієм під час складання рейтингу було те, чи є в сервісі end-to-end-шифрування. End-to-end – це система, в межах якої зашифрована інформація передається від пристрою до пристрою безпосередньо, без посередників. Шифрування і розшифрування повідомлень відбуваються без участі сервера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук