Amnesty International звинуватила Європу в поганому ставленні до біженців

СвітОксана Руда, 24 лютого 20161530
Amnesty International звинуватила Європу в поганому ставленні до біженців

Права людини порушуються практично у всьому світу, що ставить під загрозу досягнення в цій галузі за останні 70 років. Про це йдеться в щорічній доповіді Міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

В організації вважають, що найяскравіше свідчення порушення основних прав людини у світі демонструє ситуація з мігрантами, кількість яких перебільшила 15 мільйонів. Організація розкритикувала влади Євросоюзу, який зіткнувся з неймовірним напливом біженців. За її даними, Туреччина, Ліван і Йорданія разом узяті взяли близько 3,7 мільйона сирійців.

Amnesty International зазначила, що до практики повернення біженців на батьківщину вдалися 30 країн. При цьому в двох десятках країн уряд або збройні угруповання порушували правила ведення бойових дій і здійснювали «військові злочини».

«ЄС, найбагатший політичний союз у світі із загальним населенням понад 500 мільйонів людей, при цьому єдиний виявився не в змозі дати послідовну, гуманну і пройняту повагою до прав людини відповідь на цей виклик», – зазначили в Amnesty International.

Нагадаємо, за даними прикордонного агентства ЄС Frontex, за 2015 рік в Євросоюз прибули 1,8 млн мігрантів.

Згідно з прогнозами Міжнародної організації з міграції (МОМ), в 2016 році Європа очікує прибуття ще одного мільйона біженців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук