Андрій Садовий представив програму відновлення міста «Львів завтра»

СуспільствоОрися Шиян, 19 травня35510
Андрій Садовий представив програму відновлення міста «Львів завтра»
фото ЛМР
Програму вдосконалять і винесуть на обговорення виконкому і сесії

Міський голова Львова Андрій Садовий презентував програму виходу міста з кризи «Львів завтра». Її він озвучив під час Zoom-зустрічі з ректорами львівських університетів, на якій програму обговорили, озвучили поради для вдосконалення.

Програму «Львів завтра. Відновлення» підготували Інститут міста та фахівці. Серед важливих складових програми є:

  • масове тестування людей, яке найкраще допоможе виявити осередки поширення вірусу;
  • віддалена робота;
  • гігієна та маски;
  • діджиталізація. Компанії, які надають онлайн-послуги, зазнали ріст, а не зниження прибутків;
  • дистанція;
  • об’єктивна і оперативна інформація;
  • використання колективного інтелекту. Чим більше людей залучені до спільного думання, тим більше шансів подолати кризу;
  • моніторинг наступної хвилі.

Директор Інститут міста Олександр Кобзарев розповів, що під час розробки програми зібрали близько 160 ідей, відібравши ті, які можна реалізувати у Львові: «Мова про безпеку, медицину, бізнес, взаємодопомогу і взаємопідтримку. Ми ці заходи розглядаємо, як банк ідей, бо ми не знаємо, що краще спрацює, тому буде створена робоча група, яка буде відбирати проекти. Нам треба вже мати позитивні результати, ми не можемо чекати. Ми залучаємо всі зацікавлені сторони. Без співпраці з бізнесом та мешканцями ми не зможемо досягнути результату».

Андрій Садовий наголосив, що через пандемію та карантин бюджет Львова недоотримав за квітень 130 млн грн. Така ж динаміка прогнозується і на наступні місяці.

«В межах міста ми плануємо створити великий резервний фонд — багато устаткування та амуніції. Хочемо робити в лікарні швидкої допомоги реанімацію на 100 ліжок, де треба апарати ШВЛ. Ми мусимо мати у резерві кілька млн масок, захисних костюмів. Домовляємось з бізнесом, щоб почати виробництво цих речей у Львові. Допомога бізнесу відбувається за кошти міста — місто звільнило бізнес від сплати певних податків. Це така аномальна ситуація. В кожній країні держава з резервного фонду виділяє кошти і міста не втрачають, а ми — втрачаємо, тому треба акумулювати зусилля і ресурси», — розповів Андрій Садовий.

Свої думки висловили і освітяни, доповнивши ідеями і порадами. Згодом кожен блок програми опрацюють покроково. Програму винесуть на засідання виконавчого комітету і сесію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук