Андрій Садовий привітав українців зі 160-річчям від дня народження Івана Франка

СуспільствоО.П., 27 серпня 20163071
Андрій Садовий привітав українців зі 160-річчям від дня народження Івана Франка

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні поклав квіти біля пам'ятника Івану Франку у Івано-Франківську. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. 

Андрій Садовий взяв участь в урочистостях до Франкового ювілею, що відбулись в Івано-Франківську. Окрім цього, він також привітав українців зі 160-річчям від дня народження Івана Франка на своїй сторінці у Facebook.

«Іван Франко, 1878 (!) рік:

«Я переконаний, що велика всесвітня революція поволі рознесе теперішній порядок і настановить новий. Під словом «всесвітня революція» я не розумію всесвітній бунт бідних проти багатих, всесвітню різанину, се можуть під революцією розуміти тільки всесвітні рутенці, плосколоби та поліцаї, котрі не знають, що, н[а]пр., винаходка парових машин, телеграфів, фонографів, мікрофонів, електричних машин і т. д. спроваджує в світі, хто знає, чи не більшу революцію, ніж ціла кривава французька революція.

Я розумію під революцією іменно цілий великий ряд таких культурних, наукових і політичних фактів, будь вони криваві або й зовсім ні, котрі змінюють всі дотогочасні поняття і основу і цілий розвиток якогось народу повертають на зовсім іншу дорогу».

З ювілеєм Каменяра!», - написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук