Андрій Садовий просить львів’ян максимально сортувати сміття

Ситуація з вивезенням сміття в місті щодень стає складнішою

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні розповів про актуальну ситуацію в місті з вивезенням сміття. За його словами, ситуація складна, є до сотні проблемних майданчиків по місту. Зважаючи на це, мер просить львів’ян максимально сортувати сміття, аби більше його йшло на повторну переробку.

«Ситуація з вивезенням сміття з міста залишається дуже напруженою. Триває фактична блокада Львова, коли один за одним для нас організовано закривають чергові полігони. Це при тому, що в області їх є понад 600. На жаль, біда, яка трапилась у Львові, не стала для більшості приводом показати приклад солідарності з нашою громадою. На сьогодні Львівська область для нас практично закрита, і мені це особливо прикро, адже велика кількість людей, які живуть, працюють і навчаються у Львові, приїхали до нас саме з районів області», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак він додав, що на цей час львівське сміття змушені тимчасово вивозити сміття на полігони в інші обласні центри. «Допомогли Луцьк, Житомир, але й вони опинились під шаленим політичним тиском і закрили свої полігони для нас. Наша ситуація стає складнішою з кожним днем. Я вкотре хочу подякувати всім тим громадам, які простягнули нам руку допомоги», – наголосив міський голова Львова.

За словами Андрія Садового, фірми-перевізники працюють в надзвичайних умовах. На сьогодні в місті є близько 100 контейнерних майданчиків, де є проблеми. «Намагаємось робити все, аби виправляти цю ситуацію, не зважаючи на численні труднощі», – запевнив мер Львова.

«Я хочу попросити всіх максимально використовувати можливості для сортування сміття. В багатьох районах міста є окремі контейнери для побутового сміття, пластику, скла, паперу. Чим більше ви сортуєте сміття, тим краще перевізники справлятимуться зі своєю роботою і тим більше сміття піде на повторну переробку», – звернувся до львів’ян та гостей міста Андрій Садовий.

Розповів міський голова і про те, що зараз місто працює над вирішенням цієї проблеми в подальшій перспективі. «По-перше – це рекультивація Грибовицького полігону. Йде коригування проекту і ми готові будемо приступити до робіт уже в найближчі тижні. По-друге – пошук ділянки для нового сміттєпереробного заводу. Тут наразі головна проблема – це нове місце. Поки що по усіх ділянках, які нам пропонує область, ми зустрічаємо протести з боку місцевих мешканців», – розповів Андрій Садовий.

Відтак міський голова наголосив, що це не є виключно проблема Львова. «Після закриття Грибович труднощі спіткали не лише наше місто, але й велику частину міст та сіл області, які активно використовували наш старий полігон», – додав мер.

Попри всі труднощі, наголосив Андрій Садовий, усі міські служби працюють в посиленому режимі.

З оперативною інформацією щодо стану справ з вивезенням сміття львів’яни можуть телефонувати на гарячу лінію міста – 297 59 11 або 15-80. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук