Андрій Садовий взяв участь у міжнародному симпозіумі у Варшаві

СуспільствоОрися Шиян, 1 березня 20174400
Андрій Садовий взяв участь у міжнародному симпозіумі у Варшаві
фото ЛМР
На симпозіумі обговорювали революційні рухи в Україні

Міський голова Львова Андрій Садовий провів у Варшаві робочу зустріч з мером Варшави та взяв участь у міжнародному симпозіумі «3R: українські революції», повідомляє прес-служба ЛМР.

Міжнародний симпозіум «3R: українські революції» відбувається у Варшаві 28 лютого-1 березня. У ньому взяли участь колишні президенти Польщі Александер Кваснєвський та України Віктор Ющенко, колишній посол ЄС в Україні Ян Томбінські, президент європейського парламенту 2002-2004 років Пет Кокс, екс-глава МЗС, депутат ВР Борис Тарасюк, лідери Революції на граніті в Україні Олесь Доній та Маркіян Іващишин. Львів на заході представляв мер Андрій Садовий.

Міжнародний симпозіум «Три революції – портрети з України» – важлива частина наукового дослідницького проекту, який Кампус в Натоліні успішно реалізував за минулі роки, співпрацюючи з такими авторитетними інститутами як Києво-Могилянська Академія, Український науковий інститут Гарвардського університету, Інститут політичних досліджень Польської академії наук, Університет Варшави, Університетський коледж Лондону, Centre d'études des mondes russe caucasien et centre-européen у Парижі та Канадський інститут українських досліджень в університеті Альберти.

Мета цього проекту –глибокий аналіз ключових аспектів революційних рухів в Україні, у тому числі дослідження запитів архівних ресурсів, що відносяться до матеріалів і документів, що стосуються генезису, розвитку і наслідків революцій; наукова і науково-дослідницька діяльність, а також збір інформації свідків, свідчення ключових політичних та історичних подій.

Також Андрій Садовий зустрівся з президентом (мером) Варшави Ганною Гронкевіч-Вальтц.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук