Андрій Садовий закликав львів'ян голосувати за проекти громадського бюджету

СуспільствоСофія Лазуркевич, 3 листопада 20177681

У Львові вдруге поспіль проводять голосування за проекти громадського бюджету. Всі громадяни міста мають право проголосувати за ті проекти, які на їхню думку варто профінансувати з бюджету міста в першу чергу. У щотижневому зверненні міський голова Львова Андрій Садовий закликав львів’ян активніше голосувати за проекти, які їм подобаються.

«Ви маєте можливість вибрати один великий проект та один малий. Я закликаю вас брати участь в плануванні міських видатків, заходити на сайт громадського бюджету або до найближчого Центру надання адміністративних послуг, вибирати пріоритетні проекти та голосувати. Загалом на проекти в рамках «Громадського бюджету» місто запланувало видати – 20 мільйонів гривень. Тож будьте активними та відповідальними», - закликав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, з 1 по 15 листопада 2017 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету міста Львова.

Кожен львів’янин може проголосувати за один малий проект (вартістю до 500 тис. грн) та один великий проект (вартістю до 3 млн грн). Львів’яни, а також мешканці Винник, Рудного, Брюхович, можуть проголосувати на сайті громадського бюджету, увійшовши через BankID. Люди, які працюють або навчаються в місті також зможуть проголосувати, але для цього їм потрібно піти у Центр надання адміністративних послуг. З собою вони мають взяти паспорт, а також студентський, довідку з місця роботи чи документи, які підтверджують право власності. У ЦНАПи також можуть звертатися і львів'яни, які з певних причин не можуть проголосувати онлайн. Голосування триватиме з 1 до 15 листопада.

Нагадаємо, що цьогоріч львів’яни подали майже 300 проектів, які хочуть реалізувати коштом міста. Переглянути усі проекти можна на сайті громадського бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук