Андрухович у Львові презентує свій «Лексикон»

20 грудня 201117100
Андрухович у Львові презентує свій «Лексикон»
фото ZAXID.NET
Юрій Андрухович

Сьогодні український письменник Юрій Андрухович презентує у Львові свою нову книгу «Лексикон інтимних міст».

О 16.00 у книгарні НТШ відбулась автограф-сесія письменника. Крім того, сьогодні о 19.00 відбудеться творчий вечір Юрія Андруховича в рамках туру презентації книги «Лексикон інтимних міст».

Вартість книги – 111 грн.

"Лексикон інтимних міст" – найбільший за обсягом твір Юрія Андруховича. Автор розповідає нам 111 історій про 111 міст, в яких він пережив щасливі й не дуже, але завжди інтимні – у широкому значенні цього слова – пригоди.

Нову книжку Юрія Андруховича "Лексикон інтимних міст" видає Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. "Лексикон інтимних міст" став першим прозовим книжковим проектом, який був здійснений в межах цього фестивалю. "Так сталося, передусім, тому що я люблю чинити за принципом "а чому б і ні?", – коментує свою співпрацю з фестивалем у ролі видавця сам Юрій Андрухович. – А по-друге: мені сподобався цей фестиваль. Я завжди мріяв про те, щоб десь у нашій країні такий був. Тепер мені хочеться, щоб він ріс і розвивався в інших напрямках – не тільки у традиційно фестивальному, але й у видавничому. Цією книжкою я, скажімо так, роблю свій внесок у цю справу".

Книжка має 480 сторінок. Над оформленням "Лексикону інтимних міст" працювала київська художниця Ірина Ковальська. Невдовзі після паперового варіанту у продаж надійде й електронний "Лексикон інтимних міст".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук