Анджей Дуда збільшив фінансування та чисельність польської армії

СвітАндрій Стець, 23 жовтня 20174810
Анджей Дуда збільшив фінансування та чисельність польської армії
фото ЕРА
Чисельність ЗС Польщі зросте до 200 тис. осіб

Президент Польщі Анджей Дуда підписав у понеділок, 23 жовтня, закон про поступове збільшення витрат на оборону Польщі до мінімум 2,5% ВВП країни в 2030 році. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Це важливий елемент реалізації нашої програми будівництва безпечної Польщі. Ми однозначно наголошували, що необхідним є загальне збільшення витрат на обороноздатність, ми потребуємо більше коштів на модернізацію польської армії, на її перебудову, на збільшення чисельності», – заявив Дуда.

Він зазначив, що цей закон передбачає поступове збільшення витрат на оборону: в наступному році воно має становити 2%, в 2021 році - 2,1%, а в 2030 і подальших роках – принаймні 2,5% від ВВП.

Президент Польщі також наголосив, що його країна хоче мати сильну армію, яка у випадку будь-яких загроз для країни зможе адекватно реагувати на виклики і захистити польські кордони і безпеку громадян.

Нагадаємо, що у вересні польський парламент прийняв закон, яким збільшується фінансування ЗС Польщі з 2018 року до 2% ВВП, а чисельність ЗС - до 200 тис.

Раніше повідомлялось, що Польща витратить 550 млн доларів США на створення кіберармії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук