Англійська футбольна асоціація оскаржить брехню ВВС про Україну

СвітВолодимир Балита, 24 червня 20129870
Англійська футбольна асоціація оскаржить брехню ВВС про Україну

Англійська футбольна асоціація (FA) готує офіційну письмову скаргу на телеканал ВВС, який напередодні чемпіонату Європи з футболу 2012 року розгорнув кампанію, спрямовану на дискримінацію країн-господарок турніру.

Про це повідомляє Інформаційний центр «Україна-2012» з посиланням на британське видання Daily Mail.

У травні в програмі ВВС Panorama був продемонстрований фільм, в якому йшлося про проблеми расизму і футбольного хуліганства на стадіонах України і Польщі, а колишній гравець збірної Соул Кемпбелл радив англійцям уникнути поїздки в дві східноєвропейські країни.

Англійські фани, які прибули підтримати свою національну команду в Київ і Донецьк, де "Леви" проводили свої матчі групового етапу Євро-2012, переконалися в неправдивості матеріалів телевізійників.

Керівництво FA переконане, що своїми непрофесійними діями англійські телевізійники позбавили національну команду значної частини підтримки уболівальників на матчах Євро-2012 в Україні.

Група британських уболівальників під час ходи перед матчем своєї збірної у Донецьку пронесла містом імпровізовану труну, яка символізувала протест проти слів англійського футболіста С.Кемпбелла, який заявив у своєму фільмі, що з України можна повернутися в труні.

Крім труни, британці тримали плакати з текстами: "You’rewrong! Campbell" ("Ви помиляєтеся, Кемпбелл") і "We'lldo what we want" ("Ми будемо робити, що захочемо").

Уболівальники з Англії неодноразово підкреслювали, що жодного разу не стикалися з проблемами, на яких був зроблений акцент у фільмі ВВС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук