«Англійська Helen Dorоn» Львів-Південь святкує 10 річницю

Суспільствопромоція, 22 травня 2018, 10:00 534 1

Англійська як рідна. Десятирічний ювілей святкує «Англійська Helen Doron» Львів-Південь. З-поміж 68 відділень мережі, які працюють в Україні, тут відкрились одні з перших і зуміли започаткувати успішний бізнес, відкривши власні навчальні центри Сихів та Південний.

«Компанія «Англійська Helen Doron» настільки продуктивна, що впродовж 10 років лінійка навчальних програм збільшилася від 10 до 21, крім того, деякі рівні були змінені й оновлені. Ми отримали велику кількість матеріалів, відеоматеріалів», розповіла керівниця навчальних центрів «Англійська Helen Doron» Наталія П’єц.

Іноземної мови навчають дітей від 3 місяців до 18 років. Навчальну програму учні засвоюють в англомовному середовищі, через творчість, веселі завдання, ігри, музику. У 2008 році розпочинали з 5 дітей. За 10 років їх стало тисячі.

«Ми показали на що ми здатні, як працює програма, що вона справді є ефективною. Тобто весь цей досвід, який вкладав наш центральний офіс, які починали цю всю працю, ми намагаємось передати максимально тут», сказала директорка з розвитку мережі «Англійська Helen Doron» Марія Пурій.

З привітаннями прийшли викладачі, батьки та діти, які впродовж цих десяти років були із навчальним центром.

«З 10 років, які Helen Doron тут у Львові, 8 років ми з ними і дуже задоволені», поділилась мама учениці Оксана Бобак.

Англійську за методикою Helen Doron вивчають у світі вже 35 років. Найкращим учням до свята вручили навчальні сертифікати та подарунки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук