«Антонов» вироблятиме літаки спільно з дочірньою структурою Boeing

Державне підприємство «Антонов» та підрозділ американської компанії Boeing – Aviall Services, Inc., підписали Договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT, повідомляється на Facebook-сторінці підприємства.

У рамках цієї кооперації Aviall забезпечить закупівлю та постачання на «Антонов» комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків та забезпечення їх післяпродажної підтримки у майбутньому.

«У результаті укладання угоди з компанією Aviall, “Антонов” отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміни», – зазначив президент держпідприємства Олександр Донець.

До слова, раніше «Антонов і Turkish Aerospace Industry домовилися про створення спільного підприємства для розробки й будівництва транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-188. Також «Антонов» зі швейцарською AIR-ION TECHNOLOGIES SA спільно випускатиме гібридні безпілотники.

Антонов - український розробник і виробник авіатехніки. З 2015 року підприємство входить до складу держконцерну Укроборонпром. Антонов співпрацює з більш ніж 75 країнами світу. У 2017 році підприємство збільшило прибуток на 1,1%, або на 1,9 млн грн - до 180 млн грн і чистий дохід від реалізації продукції в 1,6 рази до 5,9 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук