Апеляційний суд підтвердив вину голови Рудного у призначенні собі премії

СуспільствоНазарій Тузяк, 9 листопада 20167951
Апеляційний суд підтвердив вину голови Рудного у призначенні собі премії
У вересні суд оштрафував голову Рудного Ігоря Форманчука на 3,4 тис. грн

Апеляційний суд Львівської області відмовив голові Рудного Ігорю Форманчуку в оскарженні рішення Залізничного райсуду, яким його оштрафували на 3,4 тис. гривень за призначення собі премії.

Судді повернули скаргу Ігоря Форманчука через недотримання термінів подачі апеляції.

«Судом першої інстанції постанову винесено 13 вересня 2016 року. Згідно постанови суду, обвинувачений був присутній насудовому засіданні 13 вересня 2016 року. При цьому, як свідчить штамп на конверті, апеляційна скарга була подана 23 вересня 2016 року – із пропущенням встановленого 10-денного терміну на апеляційне оскарження. Клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження апелянт не заявляє», – йдеться у постанові Апеляційного суду Львівської області.

Через це суд відмовив у перегляді постанови Залізничного райсуду, підтвердивши таким чином вину Ігоря Форманчука у призначенні собі премії.

Нагадаємо, Ігоря Форманчука визнали винним у тому, що він не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування за рішення про надання премії працівникам апарату Рудненської селищної ради. Серед чиновників, які отримали премію, був і сам голова Рудного. Через це суд оштрафував Ігоря Форманчука на максимальну дозволену суму – 3,4 тис. грн.

Сам Ігор Форманчук заявляв ZAXID.NET, що не погоджується із рішенням суду. «Я отримав премію в сумі 25 тис. грн. Це рішення Рудненської селищної ради, за яке проголосували 25 депутатів. Премію дали не лише мені. Було рішення про надання премії всім працівникам апарату селищної ради, в тому числі й голові. За це рішення голосували ще двоє працівників апарату селищної ради, проте одного з них до відповідальності не притягнули», – пояснював Ігор Форманчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук