Апеляційний суд зобов’язав «Ощадбанк» повернути львів’янину втрачений вклад

Іван Олексів

83-річний пенсіонер із Львівщини Іван Олексів виграв апеляційний суд в «Ощадбанку». Тепер банк зобов’язаний відшкодувати йому понад 28 тис. грн, які Іван Олексів упродовж кількох років вносив на депозитний рахунок, але втратив ці гроші через шахрайські дії працівників банку.

Суд першої інстанції пенсіонер виграв наприкінці листопада минулого року, але «Ощадбанк» оскаржив це рішення. Зазвичай апеляцію розглядають упродовж десяти днів, але через затягування з боку представників банку розгляд затягнувся на 4 місяці.

«У листопаді після оприлюднення рішення банк довго чекав поки їм надішлють повний текст рішення. Після того вони поновлювали терміни, щоб подати апеляцію. Згодом апеляційний суд повернув справу до суду першої інстанції для усунення недоліків, бо упустив, що моральна шкода розглядалася окремо. Ми довели в суді, що ця вимога вже розглядалася. Розгляд апеляційної справи почався на початку квітня», – розповіла ZAXID.NET юрист центру правових і політичних досліджень «СІМ» Ніна Хома, яка представляла інтереси Івана Олексіва в судах.

Постанова Апеляційного суду Львівської області уже набрала чинності. «Ощадбанк» зобов’язали повернути ошуканому вкладнику 28 290 грн.

Розслідування кримінальної справи, яку відкрили у 2013 році за фактами числених зловживань з боку працівників відділення банку на вул. Медової Печери у Львові, триває досі.

Як повідомляв ZAXID.NET, 83-річний Іван Олексів став жертвою шахрайської схеми, яка діяла із 1996 року. Керівник відділення «Ощадбанку» та касир обманули понад 50 людей. Змовившись, вони підписували угоди з клієнтами фінустанови, але не реєстрували їх у загальній базі банку. Гроші забирали собі, а власникам депозитів вручали примірник угоди, скріплений печаткою «Ощадбанку» та підписом завідувача відділення. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук