Apple хоче заблокувати можливість фотографувати на концертах для користувачів iPhone

СуспільствоАндрій Стець, 28 червня 201613000
Новий винахід блокуватиме роботу камери в заборонених для зйомки місцях

Корпорація Apple видала патент на технологію, яка вирішить проблему людей, які дивляться всі концерти через екран свого смартфона, а не наживо. Патент від Apple дозволить камері з додатковою схемою приймати даних через невидимий для людського ока інфрачервоний спектр. Про це повідомляє ресурс 9to5mac.

Інфрачервоний випромінювач може бути розташований в місцях, де фото- і відеозйомка заборонені. Там випромінювач буде генерувати сигнали з закодованими даними, які містять команди для відключення функції запису на пристрої, як тільки користувач намагатиметься сфотографувати чи зняти щось на відео.

Електронний пристрій (iPhone або iPad) зможе приймати інфрачервоні сигнали, розшифровувати дані і тимчасово відключати функцію зйомки по команді. Такий метод може бути реалізований для запобігання зйомки, наприклад, в кінотеатрах.

Однак даний патент створений не тільки для того, щоб можна було відключати камеру. У музеях подібна система може бути використана для автоматичного відображення інформації про об'єкт, який відвідувач фотографує.

«Інфрачервоний випромінювач може бути розташований поблизу об'єкта і генерувати інфрачервоні сигнали з закодованими даними, які включає в себе інформацію про цей об'єкт. Електронний пристрій може потім приймати інфрачервоні сигнали, декодувати дані і відображати інформацію про об'єкт користувачеві», - повідомляється в патенті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук