З серпня Apple може почати продавати електроенергію

СвітВолодимир Пиріг, 10 червня 20167540

Корпорація Apple створила нове дочірнє підприємство Apple Energy, яке буде займатися продажем абсолютно нетипового для компанії продукту – сонячної енергії, а точніше, надлишки електроенергії, що виробляється сонячними електростанціями, побудованими для потреб Apple в Каліфорнії і Неваді.

За даними недавнього звіту Apple про екологічну відповідальність, наявні потужності покривають тільки 93% світових потреб компанії в електроенергії. Втім, є велика ймовірність того, що майбутні проекти, наприклад, створення власної мережі зарядних станцій для електромобілів, приведуть до неминучого нарощування генеруючих потужностей.

У виявленій ресурсом 9to5Mac заявці Apple в Федеральну комісію з регулювання в галузі енергетики (FERC) йдеться, що Apple Energy може законно продавати електроенергію за ринковими цінами, причому, будучи невеликою енергетичною компанією, вона не зробить особливого впливу на ціноутворення. Цікаво, що Apple планує продавати електрику безпосередньо домогосподарствам і приватним підприємцям, тоді як інші продають надлишки електроенергії компаніям, що спеціалізуються на енергопостачанні, пише Engadget.

Компанія попросила у FERC дозвіл на початок діяльності протягом 60 днів з дня подачі заявки (6 червня). Тобто, Apple Energy може почати працювати вже в серпні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук