Apple розслідує скарги на нові iPhone 8 від користувачів із 6 країн

ЕкономікаАндрій Стець, 9 жовтня 201710960
Apple розслідує скарги на нові iPhone 8 від користувачів із 6 країн
фото Macworld
Перша скарга на iPhone 8 Plus надійшла з Тайваню

Компанія Apple почала розслідування через скарги клієнтів на проблеми з батареями нових смартфонів iPhone 8 Plus. Про це повідомляє ВВС.

Як повідомляється, впродовж одного тижня виробник отримав 6 скарг на те, що телефони розпадалися невдовзі після початку користування. У всіх випадках батарея телефонів здувалася, через що пристрій переставав працювати.

Перша скарга на iPhone 8 Plus надійшла з Тайваню. Пізніше аналогічні проблеми виникли у клієнтів з Японії, Китаю, Канади, Греції та Гонконгу.

Поки що невідомо, чи це поодинокі випадки, чи частина масштабної проблеми з батареями.

В свою чергу, фахівець аналітичного центру Cairn Energy Research Advisors Сем Джаффе пояснив, що зазвичай батарея роздувається наприкінці періоду експлуатації, тому випадки здуття у нових телефонах є тривожним сигналом. Водночас він припустив, що проблему могла спричинити випадкова помилка на виробництві.

Зауважимо, що проблеми з новою моделлю смартфонів минулого року мав і виробник Samsung. Сотні Galaxy Note 7 переставали працювати одразу після придбання. Через це виробництво моделі зрештою припинили. Пізніше встановили, що проблему спричинив конструкторський недолік.

Через неполадки з батареєю Samsung оголосила про повне припинення випуску лінійки Galaxy Note 7. Збитки від такого кроку компанія оцінила в $3 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук