Арнольд з Погулянки
Суспільство

Арнольд з Погулянки

16 чарівних собак шукають свій дім у Львові

Катерина Родак, 13 липня 0
фото Прес-служби ЛКП «Лев»

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. У цій підбірці ми познайомимо вас з 16 прекрасними собаками, які шукають свій дім.

Рімус, 8 років. Місце відлову: вул. Суботівська. Солідний, крупний, дуже позитивний хлопець. Любить гребінець, розчісування і обійми жіночими руками. Мав на собі ошийник, тож, можливо, його шукають.

Вайт, 1 рік. Місце відлову: вул. Городоцька. Блукав тим районом вже довгий час. Вміє бути поганим хлопцем, має трохи перцю в характері. Заняття з кінологом і хороші друзі поруч підуть йому на користь. А загалом - красунчик.

Філч, 1 рік. Місце відлову: вул. Джерельна. Малий, смішний, дзвінкий хлопчик. Добряк і не кусака. Мав невеличке облисіння на спинці. Підлікуємо, викупаємо - і буде комусь радість приносити.

Арнольд, 6 років. Місце відлову: вул. Шафарика (Погулянка). Неймовірний характер, неймовірна зовнішність і ... перелом тазу. Однозначно був чиїмось, і хотілося б, щоб господар не покинув його в цьому стані.

Вовчик, 8 років. Місце відлову: вул. Шевченка. Приїхав до нас на ревакцинацію, і знає, що в цьому немає нічого страшного. Їсть, відпочиває, дає настанови молодим собачкам і скоро повернеться у свій район.

Емай, 2 роки. Місце відлову: вул. Лінкольна. От хто вміє радіти життю! Сміятися, стрибати, і на фотосесію виходити не як військовополонений, а як кіноактор. Мав на собі ошийник. Господар, знайдись!

Томас, 4 роки. Місце відлову: Приміський вокзал. Ягдтер'єр, але дуже особливий - тихий, чуйний, хоче, щоб його брали на коліна і довго гладити. Уважний ненав'язливий, дуже скромний хлопчина.

Коді, 1 рік. Місце відлову: вул. Б. Хмельницького. Мале пташеня, яке дуже потребує материнської турботи. Хвостик завжди радісно дрижить. Часто закриває оченята і тулиться до решітки кліточки, як до чиїхось рук.

Клаус, 3 роки. Місце відлову: вул. Величковського. Міцний, добротний і дуже приємний собака. Нікого не ображає, дозволяє робити з собою будь-які маніпуляції. Мабуть, жив з людьми, бо багато чого розуміє.

Фреді, 9 років. Місце відлову: вул. Вигоди. Дуже класний здоровань. Кров з молоком. Приїхав на щорічну вакцинацію, а заодно і поговорити з кінологом, бо помічає за собою деякі гріхи і хоче їх виправити.

Пеппі, 1 рік. Місце відлову: вул. Промислова-Бойова. Висока, досить крупна дитина. Солодка- солодка. Наразі не вміє гуляти на повідку, але випромінює багато сонця і ніжності.

Пандора, 2 роки. Місце відлову: вул. Промислова-Бойова. Мама Пеппі, і бути лагідними собачками - це у них сімейне. Має задавнену травму лапки, бо одного разу, рятуючи своїх дітей, мусила розбити лапкою скло.

Сафіна, 3 роки. Місце відлову: вул. Базарна. Від неї відреклися господарі, бо не гавкала. Абсурдно і холоднокровно. А вона неймовірна дівчина - весела, дружелюбна і дуже добродушна сарделька.

Дейзі, 5 років. Місце відлову: вул. Лисенка. Маленька, тиха і трішки налякана. В перші дні не розуміла, що відбувається навкруги. З часом довірилася нам, освоює повідок і любить грітися на сонці.

Прада, 1 рік. Місце відлову: вул. Промислова-Бойова. Сестра Пеппі, але зовсім інша - незалежна, горда і трішки хитруля. Від мами отримала гарну зовнішність, а характер, мабуть, від якогось батька.

Санса, 2 роки. Місце відлову: Приміський вокзал. Ягдтер'єр і все, що з цього випливає: енергійна, вольова, гавкуча дівчинка. Дуже самобутня, добра, абсолютно здорова, а в очах - печалька.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук