Асад звернувся до народу Сирії з планом вирішення конфлікту

СвітУляна Сенко, 6 січня 20138331
Башар Асад

Президент Сирії Башар Асад вперше з червня минулого року виступив зі зверненням до народу. Він запропонував план вирішення сирійського конфлікту, однак при цьому відмовився вести переговори з "маріонетковою опозицією".

"Ми не будемо проводити переговори з маріонеткою, яку створив Захід", - заявив Асад, однак висловив готовність до проведення реформ і примирення.

За словами Асада, план поетапного виходу з кризи передбачає проведення конференції з національного діалогу.

"Першим етапом виходу з кризи має стати зобов'язання іноземних держав про припинення фінансової підтримки терористів. Другим - скликання урядової конференції з національного діалогу. Третім - створення нового уряду і оголошення загальної амністії", - сказав він.

Асад ще раз підкреслив, що у жорстоких нападах на сирійські міста і тероризмі винні бойовики.

"Ворог називає це революцією, але це не має нічого спільного з революцією. Ці революціонери - ніщо інше, як просто злочинці", - сказав президент Сирії.

Він вважає, що іноземна преса підтримує "помилкові заяви ворогів". Асад також додав, що багато бойовиків, які воюють проти урядових сил, не сирійці за національністю, причому їм допомагає низка інших країн.

Він також подякував Росії, Китаю та іншим країнам, що підтримують Сирію під час конфлікту.

Промова Асада була організована в оперній залі Дамаску. Присутні з ентузіазмом і гучно аплодували президентові країни під час його виступу. Виступ Асада транслювали багато іноземних телеканалів.

За оцінками ООН, з початку виступів антиурядових сил у березні 2011 року в Сирії загинули понад 60 тисяч людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук