Астрономи NASA виявили три планети, які можуть бути придатними для життя

СвітАндрій Стець, 22 лютого 20170
Астрономи NASA виявили три планети, які можуть бути придатними для життя
Науковці виявили сім планет розміром як Земля, на трьох з яких умови підходять для існування життя

Астрономи Національного космічного агентства США (NASA) виявили сім планет, три з яких можуть бути придатні для існування життя. Про це заявили співробітники NASA на прес-конференції у середу, 22 лютого. Опис відкриття було опубліковано в журналі Nature.

Як повідомляється, науковці в минулому році виявили біля зірки TRAPPIST-1 сім планет розмір яких близький до розмірів Землі. На трьох з них умови підходять для існування життя.

Температура на всіх семи планетах може бути придатною для існування рідкої води на поверхні. Однак, за розрахунками науковців, найбільш комфортні для життя умови мають лише три з них.

«Наші спостереження виявили, що як мінімум сім планет розміром і масою схожі з Землею обертаються навколо TRAPPIST-1», –пишуть вчені в статті.

Зірка TRAPPIST-1 розміром близьким до Юпітера і масою 8% сонячної розташована приблизно за 39 світлових років від Землі.

Відео NPG Press

У травні 2016 NASA підтвердило існування 1284 екзопланет. Екзопалнета - це планета, що обертається навколо зірки за межами сонячної системи. Перші докази існування таких планет з'явилися в 1995 році.

У квітні 2014 NASA заявило про відкриття екзопланети Kepler-186f. Її назвали на честь орбітального телескопа «Кеплер», за допомогою якого вона була виявлена. Екзопалнета знаходиться на відстані 492 світлових років від Землі. Вона обертається навколо зірки на сприятливій для виникнення життя відстані, і лише на 10% більша за Землю. У зв'язку з цим дослідники припускають, що на ній може існувати вода в рідкому стані.

У 2015 році NASA знову оголосило про існування планети максимально схожою на Землю. Відстань до зірки, навколо якої вона обертається, становить 1,4 тис. світлових років. Відкрита планета в півтора рази більша за Землю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук