Аудитори знайшли в «Укрзалізниці» порушень на майже 12 млрд грн

Водночас, попри заявлену суму, вимоги в Держаудитслужбі висунули лише щодо 336 млн грн

За підсумками перевірки, яку проводила Державна аудиторська служба, на «Укрзалізниці» та її філіях виявили порушень на 11,8 млрд грн, які державна компанія допустила у період з 1 січня 2018 року по 30 вересня 2019 року. Про це йдеться у повідомленні Держаудитслужби.

Серед цих порушень — несвоєчасно затверджені фінансові плани компанії та порушення щодо обсягу здійснених капітальних інвестицій. Також «Укрзалізниця» порушила вимоги щодо сплати дивідендів зі свого прибутку до державного бюджету.

Держаудитслужба зазначає, що пасажирські перевезення УЗ — збиткові, а за приміські перевезення компанія отримала лише 13% відшкодування з бюджетів. Попри це, керівництво компанії призначило собі «непропорційно велику винагороду».

Результати перевірки аудитори надіслали до СБУ та уряду і запропонували доручити Міністерству інфраструктури усунути виявлені порушення.

Водночас, «Укрзалізниця» заявила, що співпрацюватиме з Державною аудиторською службою України для того, аби владнати виявлені порушення на загальну суму 11,8 млрд грн. За словами представників компанії, попри заявлену суму Держаудитслужби на 11,8 млрд грн, вимоги там висунули лише щодо 336 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук