«Austrian Airlines» перенесе обслуговування клієнтів із Західної Європи з Відня до Львова

ЕкономікаГанна Власюк, 9 травня 201546370

До 1-го липня цього року сервісний центр «Austrian Airlines» у Львові почне обслуговувати клієнтів групових відділень «Austrian Airlines» із Західної Європи. Раніше клієнтів із цих країн обслуговував сервісний центр у Відні.

Про це ZAXID.NET розповів директор сервісного центру «Austrian Airlines» у Львові Маркус Лєнк. 

«Основна причина перенесення обслуговування клієнтів із Відня до Львова - аби мати змогу зосередитись на потребах клієнтів у Австрії», - розповів Лєнк.

За його словами, минулого року сервісний центр «Austrian Airlines» у Львові збільшив кількість співробітників із 50 до 100.

Це пов'язано з тим, що протягом минулого року сервісний центр «Austrian Airlines» також почав обслуговувати клієнтів окремих сервісів від Lufthansa («Austrian Airlines» є частиною Lufthansa Group).

Львів, за словами Лєнка, має дуже багато переваг - передовсім, це - безпечне місто, співвідношення ціна-якість та близьке розміщення від Австрії з прямим рейсом до Відня.

«Інша перевага - це те, що Львів - дуже студентське місто, через що досить легко знайти співробітників, які розмовляють різними мовами», - розповів Лєнк.

За його словами, щомісяця сервісний центр «Austrian Airlines» приймає 30 тис. запитів телефоном та електронною поштою. Cеред мов, на яких обслуговування відбувається найчастіше – англійська, українська, російська, французька, німецька, італійська, польська, чеська, хорватська, сербська, болгарська, угорська. 

Сервісний центр «Austrian Airlines» працює у Львові із 2008-го року, і на початку у
ньому було 10-ть співробітників - тоді він працював виключно як колл-центр. 

Сьогодні - це сервісний центр, що налічує 100 працівників. Він обслуговує пасажирів, корпоративних клієнтів, туристичні агентства та підтримує співробітників «Austrian Airlines» із всього світу. У плани компанії входить збільшення кількості співробітників до, щонайменше, 150-ти протягом наступних 12-ти місяців.

«Австрійські авіалінії» (Austrian Airlines) — австрійська авіакомпанія, що базується у Відні. Батьківська компанія — Deutsche Lufthansa AG. Порт приписки — міжнародний аеропорт Відень-Швехат. Член Star Alliance і Austrian Airlines Group.

 

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук