У Львові відкрили перший у Європі об’єднаний бізнес-сервіс-центр Nestlé

4 липня 201192370

4 липня у Львові офіційно відкрили об’єднаний бізнес-сервіс-центр компанії Nestlé S.A (центрі Nestlé Business Services - NBS). Це єдиний бізнес-центр у Європі. Загалом у світі таких центрів є ще чотири – в Бразилії, на Філіпінах, в Єгипті та Африці.

Про це на брифінгу повідомив керівник «Бізнес Сервіс Nestlé» Стефан Албі.

«Відкриття такого центру – це особливий день. Я думаю, що це важлива сторінка для розвитку Львівського регіону. Об’єднаний сервіс-центр Європи здійснюватиме послуги з управлінням персоналу та фінансових операцій для 20 країн Центральної та Східної Європи. Львів обрали з-поміж багатьох інших міст за якість інфраструктури, за молоді таланти університетів, підтримці місцевої влади, конкурентоспроможності та також через те, що тут зосереджена наша фабрика», - зазначив віце-президент компанії Nestlé Лоран Фрекс.

За його словами, у центрі NBS уже працевлаштовано 180 осіб, до кінця року працевлаштують ще 50 осіб, а загалом у центрі планують влаштувати понад 300 осіб.

Він запевнив, цього року NBS у Львові вже повністю обслуговуватиме фінансові операції компанії Nestlé в Україні і Росії, а також почне обслуговувати Польщу, Чехію, Словаччину, з 2012 року – Угорщину, Болгарію, Румунію, Грецію, країни Адріатики.

Генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Мауріціо Патарнелло, зазначив, що компанія вклала 250 млн дол. В розвиток українського бізнесу, зокрема, 25 млн швейцарських франків у розвиток цього центру NBS у Львові. «Ми вкладатимемо й далі в наші підприємства в Україні. це результат нашої віри в країну. Ми визнаємо сильний потенціал в Україні», - зазначив Мауріціо Патарнелло.

«Дуже приємно, коли у бізнесі люди тримають слово. Близько 2 років назад ми почали розмову про створення центру у Львові, і з Божою ласкою маємо честь сьогодні його відкривати. Хто тут працює, мабуть, оцінить якість і переваги цієї роботи. Для мера міста нема більш важливого завдання, ніж створювати нові робочі місця. 300 львів’ян, які отримають роботу і будуть мати велику зарплату – це велика перевага для нашого міста. Бажаю усім доброї праці, гарного настрою, а компанії – хороших прибутків», - зазначив під час офіційного відкриття бізнес-центру міський голова Андрій Садовий.

Адреса центру: Львів, вул. Угорська, 14, бізнес-центр «Домінант Плаза».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук