Аваков анонсував створення двох нових департаментів МВС в умовах АТО

При Міністерстві внутрішніх справ буде створено два нових департаменти, які, в принципі, мають допомогти оптимізувати діяльність міністерства в умовах проведення антитерористичної операції.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Вихідні потратили в тому числі на удосконалення структури управління в МВС в умовах воєнного по суті часу», - написав Аваков.

За словами міністра, в міністерстві створено «Департамент з управління та забезпечення підрозділів міліції особливого призначення». Мета департаменту – виконувати роль єдиного центру управління, професійної підготовки та забезпечення на центральному рівні. Таким чином, 30 новостворених спецбатальйонів МВС отримають не лише територіальну прив'язку, але й такий єдиний центр.

«Проводив нараду з командирами батальйонів – виробили ряд управлінських рішень, у тому числі це, для підвищення якості взаємодії і прямого, без бюрократичної тяганини, вирішення всіх питань, що виникають у МВС», - заявив Арсен Аваков.

За словами міністра департамент очолить Віктор Челован, радник міністра, який раніше займався формуванням територіальних спецпідрозділів. Майбутній голова департаменту працюватиме у вертикалі управління при безпосередньому кураторстві радника міністра Антона Геращенко.

Іншим важливим рішенням було створення у складі Національної Гвардії України «Управління інформаційної безпеки».

«Інформаційні потоки та комунікації, взаємодія та оперативне управління інформаційними потоками в режимі бойової обстановки, обробка та інтерпретація інформації, що надходить для вироблення оперативних управлінських рішень – не повний перелік відкритих функцій створеного Управління», - написав Аваков.

Керівником управління буде призначено Юрія Стеця.

«Військовий час вимагає нестандартних та ефективних рішень», - підсумував міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Artur Odnokoz 29 червня 2014, 16:46

  Так-так-так... Дуже схоже на те, що влада знову хоче реанімувати "беркутню". Під приводом того, що, мовляв, ЗСУ не можуть навести порядок на сході, сворять новий каральний орган. Звичайно, що туди понабирають усіх колишніх беркутівців. Ось нам і граблі...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Mikola Peprenko 29 червня 2014, 16:10

  они опять будут здаваться террористам и обеспечивать их оружиям

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук