Аваков заявив про загрозу терактів в українських містах

Міністр внутрішніх справ розповів, про що йому доповіли спецслужби

СуспільствоВолодимир Пиріг, 15 листопада 201528470
Аваков заявив про загрозу терактів в українських містах
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

Міністр внутрішніх спррав України Арсен Аваков повідомив, що «деструктивні антиукраїнські сили» готують в низці українських міст, зокрема – Києві, Харкові, Львові і Дніпропетровську теракти і провокації з застосуванням вогнепальної бойової зброї та вибухових речовин.

«Сьогодні, заслухавши доповіді оперативних служб МВС, з урахуванням інформації, наданої СБУ – я прийняв рішення відкрито звернутися до кожного з вас. За даними оперативних служб, в найближчі кілька днів нам доведеться пережити кілька спроб деструктивних антиукраїнських сил дестабілізувати ситуацію в країні», – написав Аваков у Facebook в неділю зранку.

За його словами, Міністерство внутрішніх справ (МВС) і Служба безпеки України (СБУ) мають інформацію про підготовку терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та низці інших міст країни.

«З урахуванням серії терористичних атак в Європі, активізації окупаційних сил на сході країни, з урахуванням високих ризиків терористичної загрози, я прийняв рішення про переведення всіх правоохоронних структур на посилений режим роботи. Вживаються усі необхідні заходи для забезпечення безпеки громадян, а також для забезпечення безпеки функціонування ключових об'єктів інфраструктури та життєдіяльності», – написав міністр.

Відтак він попросив усіх «ставитись з розумінням до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни - до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів. Це все робиться для забезпечення безпеки вас і ваших дітей».

«Прошу кожного з вас бути уважними в місцях проведення масових заходів та акцій і негайно інформувати правоохоронні органи про осіб, поведінка яких викликає підозру або про підозрілі предмети, зброю, самотній багаж (багаж, залишений без нагляду). У всіх цих випадках прошу негайно звертатися до найближчого поліцейського або за телефоном 102», – наголосив Аваков.

Окремо міністр звернувся до політичних партій і громадських організацій, які реалізуючи своє конституційне право, планують проводити в найближчі дні масові акції, мітинги та заходи.

«Національна поліція України та Національна гвардія України готові забезпечити правопорядок і безпеку на цих акціях за умови дотримання з боку організаторів та усіма учасниками норм безпеки – у тісній співпраці з правоохоронцями. Ми не будемо і не хочемо обмежувати ваші конституційні права на протест і політичну позицію, але ми хочемо забезпечити вашу безпеку і безпеку інших громадян. Спеціально звертаюся до мітингувальників, які проводять зараз акції в центрі столиці. Ваші форми протесту сьогодні дуже вразливі до провокацій і терористичних ризиків. Ви несете відповідальність за безпеку людей. Прошу вас вжити усіх необхідних рішень, для того, що б не було ні найменшої можливості використати ваше конституційне право на протест як ширму для виконання терористичного акту. Ціна людського життя занадто висока. Давайте в ці непрості дні разом думати про безпеку!» – наголосив Аваков.

«У нас достатньо сил, знань і відповідальності. Упевнений, що відповідальність кожного з нас, кожного на своєму місці - не дозволить дестабілізувати провокаціями і терактами ситуацію в країні і в найближчі кілька днів ми зможемо усунути всі загрози з боку антиукраїнських сил, про які відомо правоохоронцям», – додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук