Авдіївський коксохімічний завод відновив роботу

СуспільствоОксана Руда, 27 травня 20151680

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що входить до групи «Метінвест» і роботу якого було призупинено внаслідок обстрілу бойовиками 23 травня, нині підключений до енергопостачання і відновив виробничий процес.

Як повідомили в компанії, для відновлення виробництва відремонтовано необхідний мінімум постраждалого від обстрілу обладнання.

«Вчора, 26 травня, фахівці компанії «ДТЕК» разом із заводськими енергетиками змогли відновити три високовольтні лінії із чотирьох, що живлять підприємство та місто. Нині здійснюється стабільне енергопостачання АКХЗ та Авдіївки. Це дало можливість заводським ремонтним бригадам оперативно усунути наслідки обстрілів 21 та 23 травня», – зазначили у прес-службі компанії.

При цьому прес-служба уточнює, що відновлено технологічні паропроводи й підстанції, що вийшли з ладу. Тривають роботи з герметизації газозбірників батарей, ремонту водоводів градирень. Частково відновлено об'єкти інфраструктури та комунікації залізничного, ремонтно-механічного, коксового й вуглепідготовчого цехів.

«Сьогодні, 27 травня, ранкова зміна завантажила батареї у першому та другому коксових цехах, відновивши виробничий процес. Самі коксові батареї від обстрілів і відсутності електропостачання не постраждали. Заводчанам вдалося своєчасно перевести їх у режим гарячої консервації», – констатує прес-служба.

Прес-служба також повідомила, що екстрена зупинка АКХЗ не мала негативного впливу на стан навколишнього середовища. Витоків шкідливих речовин, стоків і викидів води не зафіксовано.

Як повідомлялося, Авдіївський коксохімічний завод зазнає інтенсивних обстрілів із липня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалися понад 280 снарядів. П'ятеро працівників загинули.

Наприкінці минулого тижня АКХЗ було зупинено через припинення енергопостачання: внаслідок обстрілу були перебиті всі чотири лінії енергопостачання.

Авдіївський КХЗ – найбільше в Європі коксохімічне підприємство. Входить до групи «Метінвест», основними акціонерами якої є ПрАТ «Систем Кепітал Менеджмент» (71,24%) і група компаній «Смарт-холдинг» (23,76%).

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук