Автомайдан перетвориться у системний громадський рух

Віра Карпінська, 3 лютого 20147630
Автомайдан перетвориться у системний громадський рух
фото facenews.ua
Автомайдан

Після стабілізації ситуації в країні Автомайдан перетвориться у системний громадський рух, який контролюватиме діяльність влади, незалежно від її кольору. Рух буде незалежним від політичних партій.

Про це йдеться у заяві Автомайдану, розповсюдженій 3 лютого.

У заяві йдеться також про те, що в кризових умовах Автомайдан вирішив підтримати Віталія Кличка як лідера спротиву, що «обумовлено його послідовними діями і відсутністю торгу з владою за особисті інтереси».

«Але це не означає, що ми його будемо підтримувати, якщо він буде здійснювати кроки, які йдуть в розріз з баченням нашого колективу. Така позиція абсолютно прозора стосовно всіх політиків», - наголошують автомайданівці.

Вони заявили, що однозначно продовжать активну діяльність у вигляді акцій, «які неодноразово змусять Україну і весь світ про них говорити».

«І не можна відкидати того, що наступними нашими «цілями» будуть і теперішні опозиційні політики. Не може бути «правда» тільки для себе», - зазначено у заяві.

Також Автомайдан звернувся до депутатів від Партії регіонів із закликом не боятися і зробити все для того, щоб не допустити війни.

«Від вас залежить те, що станеться в нашій країні найближчим часом. У ваших силах змінити ситуацію в парламенті і в країні. Досить боятися! Ви чоловіки чи ні?! Відважні дівчата тут стояли під кулями і вибухами гранат, а ви в теплі і затишку трясетеся і боїтеся. Зробіть свій подвиг в цьому житті. Не для того, щоб хтось з опозиції став прем'єром, а щоб не допустити війни і щоб країна крок за кроком почала наближатися до цивілізованої, а не до бандитської», - наголошується у заяві.

Також у заяві йдеться про те, що на даний момент Автомайдан продовжує виконувати свою основну функцію - патруль, розвідка та супровід поставок на Майдан, а також звільнення побратимів, забезпечення лікування всім, хто постраждав, а також збір коштів для компенсації фінансових втрат учасникам Автомайдану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук