Азаров і козли

Василь Туз, 15 квітня 20117920

Що заважає поганому танцюристу? Правильно, паркет. Що заважає хорошому прем’єр-міністру? Народ.

Саме він, народ, винен у тому, що ростуть ціни на товари першої необхідності, що, окрім ширнепотребу, з Китаю вже треба завозити навіть гречку, що російські чиновники та церковні діячі почувають себе в Україні краще, ніж у себе вдома в Росії. Дай Азарову інший народ – він би вже давно збудував комунізм в окремо взятій країні.

Стоп. Про комунізм я, звичайно, загнув, бо для себе і компанії він цей комунізм вже збудував. Будинки, дачі, солідні рахунки та дорогі автомобілі – у них є все. У них – так званих “слуг народу”. А що є у господарів цих “слуг”? 

Чому так? І на це в Азарова є відповідь: “... пoдзaбыты трaдициoнныe укрaинcкиe цeннocти: нe нaдo ныть, нaдo брaть лoпaту и кoрмить cвoю ceмью”.

Отак, панове-нитіки. Можливо ви думали, що традиційні українські цінності це духовність, сім’я... Ага.  Лопату в руки і пішов годувати свою сім’ю. Нема чого сподіватися на уряд чи на президента. І подякуйте Азарову, що він послав нас з вами лише на “огороди”, а не туди, куди свого часу депутатів: “да пошли вы... ”

Підозрюю, що просто лопатою на нашому з вами “козлячому” огороді не обійдеться: таки доведеться думати і про вила, і про коси. Тоді, певно, і капуста не допоможе.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук