Азаров і Цимбалюк мають питання до роботи ЛАЗу

21 лютого 20115990

Під час наради за участі прем’єр-міністра України Миколи Азарова, голова Львівської ОДА Михайла Цимбалюка та львівського міського голови Андрія Садового щодо підготовки до Євро-2012 окрема увага була приділена незадовільній роботі Львівського автобусного заводу. Михайло Цимбалюк пообіцяв особисто розібратися із ситуацією на ЛАЗі.

«Робоча нарада пройшла конструктивно і ми маємо певні свої пропозиції і зауваження прем’єр-міністра щодо кількості автобусів, які випускає наш автобусний завод, і щодо діяльності одного із державних банків, який невчасно кредитує придбання автобусів та тролейбусів. На це звернув увагу наш міський голова, який доповідав на цій нараді», - зазначив Михайло Цимбалюк у коментарі для ZAXID.NET 21 лютого.

«Вже найближчим часом, наступного тижня, я буду на автобусному заводі. Мене теж не задовольняє ні якість наших автобусів, ні темпи роботи цього підприємства. Я буду проводити там нараду і ґрунтовно розбиратися в питаннях, які там відбуваються. Я стурбований, бо вперше для автобусного заводу дали такі преференції, закуповують велику кількість автобусів та тролейбусів за державні гроші, а щось невеликими темпами піднімається там зарплата і збільшується кількість робочих місць. Чому це так, я буду розбиратися на місці», - додав голова Львівської ОДА.

Також Михайло Цимбалюк запевнив, що всі роботи з підготовки до Євро-2012 проходять згідно з графіком, хоч і вказав на те, що є «певні робочі моменти» у підготовці міста Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук