Азаров вимагає повернути нічний потяг Київ-Львів

Володимир Балита, 12 травня 20120
Азаров вимагає повернути нічний потяг Київ-Львів
фото ТСН
Вагон потягу

Прем’єр-міністр України Микола Азаров не згоден з відміною «нічного» потяга № 91/92 сполученням Київ-Львів (з Києва – в 22:15, у Львові - в 6:32 – ред.) у новому графіку руху потягів на 2012/2013 рік, який набуває чинності 27 травня.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, відповідаючи на запитання українців, пише ZN.UA.

«Я доручу «Укрзалізниці» розібратися з цим потягом. Я не зовсім іноді згоден з керівництвом залізниці. Іноді вигідно і зручно провести ніч у потязі, щоб рано вранці бути в якомусь місті і день витратити для вирішення певних питань, а ввечері повернутися після роботи додому», – пише Азаров.

За його словами, система, за якою будуть курсувати лише денні потяги, в дійсності може стати незручною для тих, хто береже свій час і розраховує провести повний робочий день.

«Тому я ще раз доручу керівництву залізниці вивчити і доповісти щодо цього питання», – констатував прем'єр.

Крім того, Азарову було адресоване питання щодо скасування потяга №22 сполученням Львів-Донецьк-Львів. За словами громадянина, який до нього звернулася, це був єдиний потяг, який дозволяв йому їздити до родичів з північного Придністров'я на схід України, а в результаті скасування рейсу час у дорозі збільшився з дев'яти годин до 20 у зв'язку з пересадками.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» згідно з новим розкладом руху потягів на 2012/2013 рр, який набуде чинності з 27 травня, скоротить число прямих нічних потягів з Києва в Харків і Львів на користь денних швидкісних потягів Hyundai.

Зокрема, курсування потяга № 91/92 Київ-Львів (з Києва – в 22:15, у Львові – в 6:32) скасовується, а його номер буде присвоєно потягу № 359/360 Київ – Львів (з Києва – в 15:42, у Львові – в 6:43). При цьому останній у зв'язку з підвищенням маршрутної швидкості до 50 км/год буде переведено у категорію «швидкий» і стане прибувати до Львова о 4:37.

Крім того, «Укрзалізниця» повідомила, що нічний потяг № 343/344 Київ-Харків також скасовується, а перевезення пасажирів передбачається денними швидкісними потягами Hyundai Харків – Київ, швидкість яких сягатиме 160 км/год і які зможуть здійснювати по три рейси в обидві сторони протягом одного дня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук