Азаров зустрінеться з Тимошенко, якщо їй вистачить мужності
«Сьогодні уряд проведе перше засідання. Щодо зустрічі з попередниками, я за такі зустрічі, це нормальна цивілізована практика, якщо їм вистачить мужності подивитись в очі новому прем’єру, обговорити взаємодію влади і опозиції», – заявив 11 березня під час брифінгу прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Він привітав усіх з тим, що «в країні з’явився уряд, який взяв на себе велику відповідальність. Ситуація в країні непроста. Після брифінгу пройде перше засідання Кабміну. Будуть представлені всі міністри, уряд почне повноцінну роботу», – казав Азаров.
З його слів, візит Януковича до Росії фактично поклав початок конструктивним стосункам з Росією, відтак співпраця буде продовжуватись і на рівні уряду.