«Бадер Україна» – 10 років на українському ринку

Суспільствопромоція, 6 жовтня 2016, 10:01 964 1

Компанія «Бадер Україна» уже 10 років на українському ринку. Один із провідних світових виробників автомобільних салонів з року в рік активно розвивається та пропонує щораз більший спектр вакансій та високу заробітну плату.

«Для нас не важливо, який попередній досвід був у людини, яка в неї освіта та скільки їй років. Ми сьогодні готові розглянути всіх бажаючих, а також готові навчити необхідним навичкам безпосередньо на підприємстві», зазначила директор з персоналу компанії «Бадер Україна» Анжела Леско.

Зручний графік, довіз за рахунок компанії, комфортні умови праці та заробітна плата від 5 тисяч гривень така перспектива працевлаштування на «Бадер Україна».

«Мені тут подобається, працюємо ми позмінно, у нас висока заробітна плата, є перспектива побувати закордоном, досягти високої мети, цілі в роботі, перспектива стати професійною швачкою»,  розповіла працівник компанії «Бадер Україна» Оксана Дільна.

Вже у цьому році компанія відкриває нове виробниче приміщення із можливістю працевлаштування для понад 1500 працівників. Та це лише початок.

«Найважливіше те, що протягом 2016-2017 років ми плануємо черговий інвестиційний проект поруч із вже збудованим, у якому буде створено ще додатково 1500 робочих місць», сказала помічник директора «Бадер Україна» Христина Горішна.

Понад 2600 працівників, котрі уже працюють на «Бадер Україна», мають перспективи кар'єрного росту та шанс постійно удосконалюватись у навичках. Двері компанії завжди відкриті для нових активних співробітників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук