БАГАТО ЗЛИХ БУКВ

І недостойних, які дбають тільки по свою шкуру, справді тьма. Чого вже там

БлогиВікторія Наріжна , 23 серпня 2014 78
Вікторія Наріжна
працює в галереї-книгарні "Чорна ящірка"

Інколи мені здається, якщо я ще раз почую-побачу фразу "а в Києві тим часом ділять портфелі", то просто піду здаватися в найближчий психо-неврологічний диспансер. От люди, які це пишуть-говорять, що ви маєте на увазі?

От, наприклад, схудлий до зникомого стану Яценюк, він теж в Києві і теж ділить, чи він в якійсь паралельній реальності — ніби в Києві, а ніби й нє? Прем’єр в суперпозиції, бл..дь...

А, скажімо, набрані з-поміж громадських активістів заступники міністрів, типу... ну я не знаю... Інни Совсун, які не працюють, а вйобують — ці вже поділили чи ще ділять?

А десятки і сотні працівників різних структур, які попри весь цей жуткий бардак продовжують худо-бідно крутити колесо державної Сансари, — вони ділять портфелі чи все ж таки просиджують штани, прожираючи наш кров’ю зароблений бюджет? Бо ж відомо, що всі процеси в державі самі робляться, як саме прибиралося сміття в окупованих терористами містах, які комунальні служби, нє слишал...

Коли ви пишете "Київ", що саме ви візуалізуєте? Кабмін? Парламент? АП? Дніпро і кручі? Коли кажете "портфелі", які саме посади маєте на увазі?

Я знаю, що боляче. Що ховаємо друзів, а навіть коли не друзів, то знайомих, а навіть коли не знайомих, то невинних, мужніх, сміливих людей, за яких боляче все одно. Я знаю, що коли боляче, дуже хочеться казати "вони", і "у вас", і "ці всі", і по-іншому спрощувати реальність, поділивши її на достойних-недостойних по Дніпру/фронту/фінансовому рівню/суспільному статусу/нужноє подчєркнуть. І недостойних, які дбають тільки по свою шкуру, справді тьма. Чого вже там. Але давайте казати: "Поки наші хлопці гинуть, такий-то і такий-то чиновники Нацбанку купили меблів на 8 млн грн". Або: "Поки наші хлопці гинуть, з таких-то і таких-то бізнесменів СБУ вимагає хабара через отаких осіб". А не "В Києві ділять портфелі", "У Львові п’ють каву", "В Донецьку ждуть явлення Путіна". Бо ми незчуємося, друзі, як станемо невідрізненними від наших північних сусідів, у яких весь світ "вони", і ці "вони" тільки й дивляться, як нажучити та поживитися на благородних "нас". Інколи мені здається, що Кремль і затіяв цю війну, щоб нє митьйом, так катанієм перетворити нас у таких самих параноїчних вискливих ідіотів, якими є... скільки там за опитуваннями, 80% росіян?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук