Бальчун хоче змінити радянські назви залізниць в Україні

На думку голови «Укрзалізниці», такі назви як Південно-Західна, Південна слід декомунізувати

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун запропонував змінити назви регіональних залізниць, котрі залишилися з радянських часів. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Треба думати і над новими назвами для наших регіональних залізниць, що несуть відбиток радянського періоду. Від того часу маємо Південно-Західну, Південну. А чому, наприклад, не Київську, Харківську? Думаю, – у вас будуть свої ідеї», – написав Бальчун.

Також він нагадав, що профспілка працівників залізниці внесла пропозицію змінити точку відліку відстані на залізничному транспорті, який наразі ведеться від столиці Російської Федерації.

Балчун також заявив про розробку стратегії реформування компанії до 2021 року, метою якої він назвав підвищення фінансово-економічної стабільності за рахунок розвитку, зростання доходів та підвищення рентабельності бізнесу.

«Основним напрямком реформування стане перехід до вертикально інтегрованої структури. Цільова бізнес-модель будуватиметься на п’яти бізнес-вертикалях. Зокрема, це вантажні перевезення і логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво і сервіс», – підкреслив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук