Баррозу і прем'єри країн Балтії обговорили нові санкції проти Росії

СвітРоман Ганкевич, 21 червня 20140

Баррозу і прем'єри трьох країн Балтії висловилися за обговорення нових санкцій проти Росії

На зустрічі, яка відбулася в суботу, 21 червня, президент Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу і прем'єр-міністри країн Балтії висловилися за обговорення нових санкцій проти Росії.

Про це повідомили у прес-службі естонського уряду.

«Росія не зробила жодного кроку по стабілізації обстановки в Україні. Тому було вирішено, що слід невідкладно обговорити можливе встановлення нових санкцій щодо Росії», - підкреслили в прес-службі.

На прес-конференції за підсумками зустрічі президент Єврокомісії Баррозу відзначив, що бажає бачити єдину позицію держав Європейського союзу по Україні.

У зв'язку з цим прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас висловив думку, що при підборі вищих керівників в новому складі Європейської комісії слід враховувати ситуацію в сусідніх з ЄС державах на східному кордоні.

У зв’язку з цим естонський прем’єр заявив, що на пост глави Європейської комісії його країна підтримує кандидатуру Жана-Клода Юнкера, як людини, яка зможе звернути увагу на ситуацію яка склалася з відкритою агресією з боку Росії.

Окрім того, прем'єр-міністри країн Балтії підписали спільне звернення до президента Єврокомісії та уповноваженого ЄС з енергетики Гюнтера Оттінгера про необхідність створення єдиного, об’єднаного і незалежного енергетичного ринку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук