Батьки дошкільнят нарікають на електронну реєстрацію в дитсадках

Електронний облік

Головні новини за 24 червняНовини Львова, 24 червня 2014, 18:21 0
дивіться також

Потрапити у дитсадок, наче виграти джек-пот. Так кажуть батьки малюків дошкільного віку. За їхніми словами ситуацію ускладнює ще й електронна реєстрація, яку впровадили торік восени.

Оксана про садочок для свого маленького сина подбала, як тільки приїхала мешкати у цей район. Відтоді минуло більше року. Тоді ще не існувало електронної реєтрації. Згодом, коли її впровадили, то зареєструвала малюка ще й там. Проте це не допомогло — батькам прийшла відмова і Павлика в дошкільний заклад не прийняли.

Проте у садку пояснюють:  жодних паралельних списків .Паперовий реєстр дітей внесли в електронну систему. Проте це робили лише коли батьки написали відповідну заяву . Номерок, який же ж бачать батьки, зареєструвавши дитину через інтернет, зовсім не відповідає номеру дитини в черзі.

В управлінні ж пояснюють — електронна система запроваджена зовсім не як черга в садок. А насамперед для того, аби мінімізувати контакт батьків та керівництва садка і бачити чіткий облік дітей.

Погоджуються — система далеко не досконала, але цьогоріч вже врахували чимало зауважень батьків та працівників дитсадків. Сподіваються — наступного навчального року буде легше. Та найбільший клопіт у дошкільній освіті, запевняють, є зовсім не електронний облік, а брак садочків.Ними місто здатне охопити лише 68 % дітей.

В елетронному обліку із зареєстрованих 16-ти з половиною тисяч дошкільнят садочків вистачає лише на 5 тисяч.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук