Батьки та дружини мобілізованих блокують військову частину

Блокують частину

Головні новини за 02 червняНовини Львова, 2 червня 2014, 20:25 0
дивіться також

Три дні у Яворові родичі мобілізованих блокували військову частину. Батьки та дружини впевнені, хлопців не просто вивозять на навчання, а відправляють виконувати місію на Сході країни. Однак, до бойових дій чоловіки не готові, за десять днів не навчились навіть стріляти.

Трохи постріляли на полігоні, подивились фільм про тактику і можуть їхати. Ніби в Дніпропетровську область. Однак, батьки та дружини, розповідають, з неофіційних джерел чули, що одразу в Донецьку.

Кажуть, блокуватимуть частину до останнього. Чоловіки -— не навчені, застуджені після полігону, мають малих дітей та є єдиними годувальниками.

З іншого боку на КПП чекають на пояснення генерала. Людей запрошують на розмову із начальством до клубу. Втім ніхто і не думає зрушити з місця.

Певні, це пастка: родичі слухатимуть військових у клубі, тим часом їхніх чоловіків та дітей вивезуть з частини. Менш, ніж за годину генерал таки з'являється.

Виходять і самі мобілізовані. Амуніції кажуть також не має. Батьки розповідають, їм попередньо повідомили: хочете аби ваші діти повернулись живими — купіть їм бронежилет. 

Тепер родичі обіцяють, стоятимуть тут до останнього та погрожують перекривати трасу Львів - Краківець, якщо до них так і не дослухаються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук