«Батьківщина» визначила першу п'ятірку виборчого списку

На з'їзді партія «Батьківщина» оголосили першу п’ятірку списку кандидатів у депутати на дострокових виборах.

На з'їзді партія «Батьківщина» у понеділок, 10 червня, лідерка партії Юлія Тимошенко оголосила першу п’ятірку списку кандидатів у депутати на дострокових виборах.

До першої п'ятірки увійшли: Юлія Тимошенко, екс-очільник Донецької ОДА Сергій Тарута, екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко, народний депутат Сергій Соболєв, народний депутат Олена Кондратюк.

Раніше перших членів виборчих списків оголошували: партія Володимира Зеленського «Слуга народу», партія «Голос» Святослава Вакарчука, «Самопоміч», партія Ігоря Смешка «Сила і честь» і «Українська стратегія» Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, що згідно з останніми результатами соціологічних опитувань, за партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС). Далі у списку ідуть «Опозиційна платформа - За життя» - 11,8%, «Європейська солідарність» - 8,1%, «Батьківщина» - 7,8% та партія «Голос» - 5,6%. Таким чином, дані дослідження свідчать про те, що, якби вибори відбулися на початку червня, то в парламент могли б пройти п'ять політичних партій.

Всі інші партії набирають менше 5%. Зокрема, за партію «Сила і честь» готові віддати голоси 3,8% опитаних, за Радикальну партію Олега Ляшка - 2,9%, за об'єднання «Свобода» - 1,9%, за «Громадянську позицію» - 1,8%. «Опозиційний блок» в цьому рейтингу має 0,9%, «Самопоміч» - 0,6%, а «Українська стратегія» Володимира Гройсмана - 0,5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук