Без емоцій про підсумки “нормандської четвірки”

Альтернатива підсумкам “нормандської четвірки” – повномасштабна війна

БлогиСергій Таран , 3 жовтня 2015 119
Сергій Таран
політолог

1) Озброєння таки відведуть, стріляти будуть менше, життів буде збережено більше;

2) Фейкових виборів не буде. А буде дуже складний процес ухвалення законів, які би дозволили провести вибори на окремих територіях за українськими законами; депутати туди зможуть вписати будь-які умови, які полегшать процес реінтеграції окупованих територій і ускладнять життя російським “гоблінам”;

3) Імунітет від Олланда – “фількина грамота”,- затяті бойовики на вибори не підуть, а якщо й підуть, то далі нинішнього свого анклаву все одно не виїдуть;

4) ОБСЄ і міжнародна спільнота бере на себе відповідальність за відведення російських військ та поновлення контролю над кордоном. Не буде цього зроблено? Тоді просто повернемося до сьогоднішнього умовного статус кво. Альтернатива підсумкам “нормандської четвірки” – повномасштабна війна, цього разу, можливо, без підтримки Заходу у вигляді санкцій.

Інша альтернатива – у випадку повного ігнорування домовленостей російською стороною – “замороження” і ізоляція окупованих територій, до цього, власне, все і йде.

І останнє - хочете щоби слово України більше важило на міжнародній арені? Це насправді просто – кожного дня підтримуйте українську армію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук