Без опалення у Львові залишається 16 житлових будинків

Станом на середу, 25 жовтня, із 2156 житлових будинків Львова, які мають центральне опалення, тепло отримують 2140 будинків, що становить 99,3%. За словами Ірини Маруняк, директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, до шкіл і садочків опалення подано 100%. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

За словами Ірини Маруняк, у Львові залишається 16 будинків, які не отримують опалення, 11 з них є на обслуговуванні ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Зокрема, йдеться про будинок на вул. Сихівській, 8, що не отримує опалення через монтаж вузла обліку теплової енергії. Роботи виконує ЛКП «Стимул-Сихів». Після завершення робіт ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу опалення до будинку. Будинок на вул. Литвиненка, 9 не отримує опалення через порив у внутрішньобудинковій системі опалення. Порив ліквідовує ЖБК «Медик-1». Після завершення робіт ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу опалення до будинку.

У Франківському районі 3 будинки, які належать ТзОВ «Львівавтокомплектація», не отримують опалення через значну заборгованість. Будинок на вул. В. Великого боргує 235, 1 тис. грн; будинок на вул. Науковій, 16 боргує 911, 9 тис. грн; будинок на вул. Кульпарківській, 139 боргує 262, 3 тис. грн. Загалом ТзОВ «Львівавтокомплектація» боргує 1 млн 409 тис. грн.

У Шевченківському районі будинки на вул. Миколайчука, 2 та вул. Мазепи, 27 не отримують опалення через порив у внутрішньобудинковій системі опалення в будинку на вул. Миколайчука, 2. Порив ліквідовує ЛКП «Північне-411». Після завершення робіт ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу опалення до будинків.

Будинки на вул. Панча, 18в, вул. Лінкольна, 23а та Мазепи, 16 не отримують опалення через заборгованість за теплопостачання.

«Також не отримують опалення 2 будинки, які знаходяться на балансі ЛКП № 500 (вул. Тершаковців, 1, вул. Рильського, 10) та 2 будинки, які знаходиться на балансі ЛКП № 503 (вул. Тершаковців, 2, вул. Туган-Барановського, 9а). Ці будинки отримують опалення від відомчої котельні, яка належить Ветакадемії. Зараз завершуються ремонтні роботи з реконструкції котельні з переведення її на альтернативне паливо. І маємо ще 1 будинок, який відмовляються брати тепло через плюсову температуру та з метою економії енергоресурсів. Це будинок ЖБК-121 на вул. Науковійа, 41», - розповіла Ірина Маруняк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук