Без відома родини благодійний фонд збирав гроші на лікування дитини

"Чорні" благодійники?

Головні новини за 15 травняНовини Львова, 15 травня 2014, 16:00 2452 0
дивіться також

Батьки хлопчика із важкою хворобою "моя-моя", звертались по допомогу не до одного благодійного фонду. У фонді "Їжаки" батькам відмовили, та без відома родини збирали кошти на лікування дитини.

Волонтерів із благодійного фонду "Їжаки" можна впізнати за фіолетовими безрукавками, вони збирають кошти у водіїв, на перехрестях.

Батьки Ромчика, у якого рідкісна хвороба моя-моя, вирішили звернутись до цього фонду. Спершу їм відмовили, та згодом благодійники самі передзвонили і сказали, що допоможуть.

За словами батька волонтери почали збирати гроші, та одразу їх не отримали. Після того, як чоловік спитав де зібрані кошти — фонд одразу віддав 5 тисяч гривень та відмовився далі співпрацювати.

Майже через тиждень батько побачив на перехресті їжака -волонтера, і на диво на скринці було фото його сина із контактами. Журналісти вирішили перевірити, чи дійсно "Їжаки" збирають гроші і на кого.

Насправді на лікування дитини потрібно не сто тисяч, а 25 тисяч євро, вчетверо менше. У фонд батьки давали офіційний кошторис саме з такою сумою.

Волонтер, який збирав гроші запевнив,що кинуті купюри у скриньку з фотографією Ромчика, підуть на лікування саме цього хлопчика.

Та з Києва журналістам повідомили, що зібрані гроші, розприділяють поміж іншими дітьми. 

На офіційному сайті благодійного фонду "Їжаки" немає звітності. Він з Донецька. У Львові мають свій офіс, розташований на вулиці Героїв УПА. Виявляється у львівській філії немає бухгалтерії. А якщо ж хочете відстежити куди йдуть гроші, — радять позначити щось на купюрах.

Отже, куди і скільки перераховують грошей "Їжаки" невідомо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук