Безкоштовне тестування на визначення коронавірусу

Суспільство16 квітня17260
Безкоштовне тестування на визначення коронавірусу

Благодійний Фонд Рідні разом з Медичним центром Medicover Україна та за підтримки Львівської міської ради запускають спільний проєкт по безкоштовному тестуванню львів’ян на коронавірус.

З середи, 15 квітня, для жителів Львова та області проводитимуть тестування на виявлення COVID-19 експрес-тестами Getein Biotech Inc. Згідно з протоколом швидкий тест можуть пройти ті, хто має ознаки захворювання: температура вище 37,5, сухий кашель та утруднене дихання.

Якщо у вас є підозра на захворювання, телефонуйте 0 800 305 911. Дзвінки безкоштовні в межах України.

«Наразі у світі немає ефективнішої стратегії у боротьбі з COVID-19 ніж тестувати та ізольовувати потенційно інфікованих людей. Це показав досвід Німеччини, Південної Кореї, Ізраїлю. Тому Фонд Рідні, окрім допомоги медикам, також скеровує свої сили, разом з нашим партнером Медікавер, на тестування населення», – Юрій Федорів, засновник Благодійного Фонду Рідні.

«Швидкі тести ефективні на 6-9 день захворювання і показують результат протягом 15 хвилин. Негативний тест не дає заспокоєння при існуючих симптомах і пацієнт вимагає спостереження та проходження тестування методом ПЛР. Зараз ми готуємо нашу лабораторію і вже в найближчому майбутньому зможемо проводити таке тестування і в Медікавер», – розповідає Руслан Червак, генеральний директор Medicover Україна.

«Тестуючи, ми не лише боремося з коронавірусом , ми ще й допомагаємо медикам у їхній роботі. Якщо вчасно виявити інфікованого – це не дозволить розповсюдити вірус і зменшить навантаження на лікарні і самих лікарів», – Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові, заступниця міського голови Львова.

В рамках спільного проєкту з Благодійним Фондом Рідні тестування для всіх буде безкоштовним і проводитиметься спеціалістами медичного центру Medicover.

Нагадаємо, раніше Фонд Рідні повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медика. Організація разом із партнерами закупила 20 апаратів штучної вентиляції легень та рентген апарат, які передадуть в опорні лікарні Львівщини.

Рідні – благодійний фонд, який працює в Україні з 2012 року. Протягом років фонд втілює проєкти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні та освітні програми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Зараз фонд додав до своєї діяльності ще один вектор роботи і допомагає медикам у боротьбі з COVID-19.

Долучайтеся до Рідних у Facebook, Instagram та на сайті ridni.org.ua

Контактні телефони 097 67 24 157 та 067 654 87 41.

ridni.org.ua en
ridni.org.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук