Білорусь легалізувала криптовалюти і майнінг без податків

СвітКатерина Чурилова, 22 грудня 20173030
У Білорусі розвиватимуть цифрову економіку XXI століття

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет «Про розвиток цифрової економіки», яким, зокрема, в країні легалізовані криптовалюти, зокрема Bitcoin. Про це повідомляє «Белорусский партизан».

Згідно із повідомленям, документ сприятиме розвитоку в Білорусі цифрової економіки XXI століття.

Новий нормативний акт продовжив дію спеціального податково-правового режиму білоруського «Парку високих технологій» до 2049 року. Новими видами діяльності резидентів парку мають стати розробка біотехнологій, а також медичних, авіаційних і космічних технологій, кіберспорт.

Важливим моментом є те, що документ легалізує ICO, криптовалюти і смарт-контракти.

«Декрет не містить ніяких обмежень і спеціальних вимог до операцій зі створення, розміщення, зберігання, відчуження, обміну токенов, а також діяльності криптобірж і криптоплатформ. Діяльність з майнінгу, придбання, відчуження токенов, яка здійснюється фізичними особами, які не є підприємницькою діяльністю, а токени не підлягають декларуванню. При цьому до 2023 року майнінгова діяльність, створення, придбання і відчуження токенов не буде оподатковуватися», – йдеться в повідомленні.

Як писав ZAXID.NET, 17 грудня вартість найпопулярнішої у світі криптовалюти вперше досягла 20 тис. доларів США. Однак за п'ять останніх днів основна світова криптовалюта подешевшала з 20 до 13 тисяч доларів, спровокувавши падіння усього ринку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук